• English (English)
021-44246637
0912-1074867

  • زعفران اخوان
  • زعفران های اخوان
  • مزرعه زعفران
  • 1
  • اخوان زعفران
  • اخوان زعفران 2
  • اخوان زعفران 3
  • اخوان 6

اخبار و اطلاعات

فروش زعفران فله
شرکت "زعفران اخوان" علاوه بر فروش زعفران در بسته بندی های کوچک عامل فروش زعفران فله ایرانی به صورت کاملاً بهداشتی به صورت سرگل، پوشال و دسته می باشد. ما بهترین محصول را از شهرهای معروف ایران ( مشهد و قائنات جمع آوری و بسته بندی می نماییم. زعفران ايران که بیش از 95% تولید جهانی را به خود اختصاص داده است از نظر طعم، عطر و رنگ آن منحصر بفرد می باشد و هیچکدام از زعفران های معروف دنیا از قبیل افغانستان، اسپانیا و یونان و ... قادر به رقابت با محصول ایرانی نمی باشند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
صادرات زعفران
برای صدور زعفران از کشور قبل از هر چیز تهیه مدارک و اخذ مجوزهایی لازم است. صادرکننده زعفران باید با در دست داشتن این اسناد و مدارک به گمرک محل صدور زعفران مراجعه نماید.

اسنادی که برای مراجعه به گمرک لازم است:
کارت بازرگانی صادرکننده زعفران
مجوز صدور
گواهی بهداشت (در صورت درخواست خریدار زعفران)
گواهی قرنطینه دامی و نباتی (در صورت درخواست خریدار زعفران)
گواهی استاندارد (در صورت درخواست خریدار زعفران)
معرفینامه یا وکالتنامه اظهارکننده زعفران به گمرک
صادرکننده زعفران پس از تهیه مدارک لازم، می بایست زعفران را به گمرک محل صدور حمل و پس از صدور قبض انبار، اظهارنامه صادراتی را در چهارنسخه تنظیم و تسلیم گمرک نماید که یک نسخه آن به منزله پروانه صادرات محسوب می گردد. در مواردی با تقاضای صاحب زعفران و موافقت گمرک، عملیات ارزیابی و انجام تشریفات گمرکی کالای صادراتی را می توان در خارج از امکان گمرکی انجام داد.

فروش زعفران در دبی
مرکز فروش انواع زعفران ایران در بازارهای دبی شامل فروش در بازار مرشد و بازار کرامه و سایر بازارها چون بازار قدیم دیره می باشد. جهت سفارش زعفران با ما تماس بگیرید. بازار مرشد، این بازار در منطقه دیره دبی قرار گرفته است. در داخل این بازار چند بازارچه و مرکز خرید کوچک نیز قرار دارند. بخش قابل توجهی از فروشگاه های این بازار متعلق به ایرانیان می باشد. این بازار معروفترین بازار دبی نزد ایرانیان می باشد. بازار کرامه، این بازار از چندین مجموعه فروشگاهی که در کنار هم قرار گرفته اند، تشکیل گردیده است. این بازار در منطقه کرامه شهر دبی واقع گردیده است. بازار قدیم دیره، این بازار نمادی از بازارهای قدیم دبی می باشد. برای مشاوره در زمينه تهیه زعفران می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید. جهت مشاوره در زمینه خرید و فروش انواع زعفران با ما تماس بگیرید.
فروش زعفران در ترکیه
ترکیه به عنوان یکی از مصرف کنندگان زعفران ایران بیشترین میزان واردات زعفران خود را از ایران تامین می نماید. کیفیت و مرغوبیت زعفران ایرانی در اکثر کشورهای دنیا مثال زدنی شده و شهرت چشمگیری دارد.قيمت زعفران در طول سال در حال نوسان بوده و به کيفيت و نوع آن بستگي دارد.